O nas

Działalność Centrum Zdrowego Stylu Życia ALMA VITA  oparta jest na trzech mocnych filarach, jakimi są  SPORT, ZDROWIE, URODA. Naszym zdaniem dbałość o sprawność i kondycję, zdrowe i świadome odżywianie oraz troska o piękno zewnętrzne to najsilniejsze wartości, jakie wpisują się w zdrowy styl życia.

 

Centrum Alma Vita tworzy silny zespół specjalistów, ludzi pełnych pasji, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Współpracujemy ze sobą oraz staramy się tworzyć radosną i przyjazną atmosferę, tak byś czuł, że jesteś częścią tego miejsca. A dzięki Waszej obecności powstaje społeczność świadomych ludzi, którzy rozumieją, że w życiu jest czas na wszystko - rodzinę, pracę, sport, relaks i troskę o własne zdrowie i ciało.

 

 

Misją naszego Centrum jest również edukacja. Planowane są cykliczne spotkania i konferencje z różnymi specjalistami z Polski dotyczące szeroko pojętej tematyki zdrowia i urody. Jeśli jesteś jednym z nich, to jest to również miejsce dla Ciebie, w którym możesz zorganizować swoje spotkanie.

 

Oczekujemy Was z wielką radością,

Zespól ALMA VITA


 

 

 

 

 

ODWIEDŹ NAS – CIESZ SIĘ ZDROWIEM I URODĄ -

- TWÓRZ  RAZEM  Z  NAMI  ZDROWY  STYL  ŻYCIA


 

<< powrót do strony głównej